Спајдермен на суд

23 јуни, 20110
tobi megvaer

Актерот Тоби Мегваер заедно со други познати личности учествувал во “опасни” играчки на забави во ексклузивни хотели. Поранешниот Спајдермен во една од тие партии на покер добил 300.000 долари од Бред Радермен, кој своевремено проневери 25 милиони долари од своите инвеститори.

Оштетените сега бараат од Мегваер да ги врати заработените пари, бидејќи Бред се коцкал со туѓи пари. Во овие ексклузивни партии покер освен Тоби Мегваер учествувале и Леонардо ДиКаприо, Бен Афлек, Мет Дејмон и други.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

escort - Korsan taksi - anlaşmalı boşanma