Спотот “Single ladies” снимен во студио за порно филмови

19 јуни, 20110
bionce

Навистина не знаев, ми беше сомнително и се прашував зошто секоја соба е тематски наместена, но навистина не знаев дека снимам во студио за порно филмови им се правдала Бијонсе на новинарите на W-магазин.

Во Њу Јорк има многу студија за снимање на порно филмови, затоа и наводно пејачката не знаела дека снима токму во такво студио, но сепак изјавила:

Бев во соба која беше наместена како навистина да се наоѓате во џунгла, тогаш можеби малку се сомневав. Во собите немаше клима уреди и сите бевме влажни и испотени, што на камера сето тоа изгледаше фантастично, се правдала Бијонсе.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

escort - Korsan taksi - anlaşmalı boşanma