Стајлингот на ѕвездите на MTV Video Music Awards! Црно vs шарено:)

29 август, 20110
naslovna

На доделувањето на наградите на MTV видовме огромен број на познати личности кои со месеци се подготвувале за големиот ден. Некои од нив изгледаа навистина убаво, но некои имаа огромни промашувања.

Комбинациите ги имаше во секакви варијанти и секакви бои, од најголеми шаренила па се до црни тоалети. Од циркуз до убаво осмислени креации. Сепак најголемо освежување беше Бијонсе која на црвениот тепих се појави во преубава тоалета во која зрачеше, токму поради блажената состојба во која се наоѓа.

Beyonce

Погледнете како изгледаа ѕвездите на оваа голема музичка манифестација.

Adele
Adele
Beyonce
Britney Spears
Justin Bieber
Katy Perry
Nicki Minaj
Katy Perry

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

escort - Korsan taksi - anlaşmalı boşanma