Стикери за нанесување сенка за очи

3 мај, 20111
sticker naslovna

За сите оние кои не се толку вешти во правилно нанесување на сенка за очи, најновите достигнувања ќе им бидат од помош.

Тоа се стикери на кои има сенка за очи и се што треба да направите е да ги ставите на очниот капак и ќе имате одлична шминка. Овие стикери веќе ги има и во нашите продавници.

 

One comment

  • elena

    20 мај, 2011 at 12:06

    Znaete li vo koi prodavnici gi ima stikerive????

    Reply

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort - Korsan taksi -

https://finandearth.com/