Стивен Тајлер и Лив ќе снимаат дует

31 март, 20110
liv tyler steven tyler

Лив Тајлер призна дека сака да пее со нејзиниот татко, но поради големите обврски во нејзината актерска кариера таа до сега не нашла време за тоа.

Истото го изјавил и нејзиниот татко, Стивен кој вели дека сеуште не ја избрале песната, но тој ќе направи се за тоа да заврши во најскоро време.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

escort - Korsan taksi