Стивен Тајлер паднал во несвест додека се туширал!! Бил затруен… со храна

26 октомври, 20110
2011 NBA All-Star Game - Performances And Celebrities

Стивен Тајлер всушност настрадал од дехидратација предизвикана од напад на труење со храна. Стивен додека се туширал паднал во несвест во хотелот во Парагвај каде што престојувал.

По несреќата Стивен, наводно, имал повреди на лицето … вклучувајќи повреди на вилицата и забите.

Менаџерот на пејачот … кој ја опишал повредата на Тајлер како “мала”, изјавил дека Стивен веќе е пуштен од болница и дека добро се чувствува.

На репертоарот било забележано дека Аеросмит го има презакажано вечерашниот концерт, поради несреќата, и било напишано дека “Тајлер би сакал искрено да се извини” за било кои непријатности предизвикани кај неговите фанови поради презакажување на концертот.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber

- Korsan taksi - betasus giriş