Стивен Тејлор од освета се оженил!

15 јуни, 20110
steven-tyler-american-idol

Стивен Тејлор ја најави многу наскоро својата автобиографија. Па со цел да ги поттикне своите фанови да ја купат, тој често кажува по некој интересен дел од својот живот.

Најново што тој го кажал за себе е дека со актерката Сиринда Фокс се оженил само за да се освети на дилерот на дрога. Дејвид Јохансен, дилерот кој бил во брак со Сиринда, го снабдувал со дрога гитаристот од бендод на Стивен. Тој сакајќи да му се одмазди, решил да му го растури бракот со Фокс. Бракот на Стивен и Фокс траел 10 години, а причината за развод била недовербата на Фокс.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

escort - Korsan taksi - anlaşmalı boşanma