Скаменета мајмунска теорија

8 јули, 20110
Стонирана мајмунска теорија

Иако овој видео клип започнува споро и ќе ви изгледа како ефтина анимација, сепак мајмуните ја извадија работата, правејќи го она што најдобро го знаат.

Откако мајмунот  изеде халуциногени печурки,  настанаа проблемите.

Видеото е создадено за Comedy Central по името ‘Thunderbrain.’

Загарантирано ќе ве насмее!

http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=R3cJ6xVkLuk

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber

- Roblox Vega X Exploit