Stradivarius за ова лето 2011

31 мај, 20110
naslovnastradivarius2011summercampaign5-2

Се што ви треба за да изгледате убаво и модерно е, да имате барем едно нешто од преубавата колекција на Stradivarus. Боите кои се застапени се весели, позитивни, интензивни… Црвената, порокаловата се повеќе застапени. Фустанчиња, долги сукњи, шешири се само дел од предлозите за ова лето.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

escort - Korsan taksi - anlaşmalı boşanma