Страшно, водители во сред емисија се јаделе еден со друг!!!

21 декември, 20110
Страшно, водители во сред емисија се јаделе еден со друг!!!

Холандските водители ја шокирале јавноста со најавата дека во емисија ќе јадат месо, ама свое. Телевизиските ѕвезди Денис Сторм и Валерио Зено најавиле дека во една емисија ќе изедат парче месо еден од друг. Поточно, тие биле подложени на операција за да им се отстрани мало парче месо од телото на двајцата. Едниот од нив одбрал месото од 2 сантиметри да му го извадат од задникот, а другиот од стомакот.

Водителите потоа повикале во емисија готвач за да им ги испржи парчињата месо од нивните тела за да може потоа да ги изедат. Највата за емисијата предивика шок во јавноста, иако во во видеото не се гледало како се јадат меѓу себе. Емисијата е највена за оваа недела, а ќе се емитува на еден холандски тв канал.

httpv://www.youtube.com/watch?v=N3WlRKZ1l8I

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

escort - Korsan taksi - anlaşmalı boşanma