Страствен обожавател

10 март, 20110
Bukovic 1

Миленко Парсерисас Букович докажа дека е страствен обожавател на актерката Џулија Робертс. Тој покажа дека на своето тело го има истетовирано ликот на Џулија Робертс 82 пати. Но, нема да застане тука. Тој изјавил дека ќе продолжи да се тетовира се додека има место на неговото тело и додека има пари.

Сето ова започнало кога за прв пат, Миленко го гледал филмот “Ерин Брокович”. До сега за овие тетоважи Миленко потрошил вкупно 2.500 долари.

Педесет и шест годишниот Парсерисас е продавач на весници, со скромни примања, но сепак успева да заштеди за да го стави ликот на својата омилена актерка на своето тело.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

escort - Korsan taksi