Стрес елиминатор, масовна тепачка со перници во Кина! :)

26 декември, 20110
Стрес елиминатор, масовна тепачка со перници во Кина! :)

Учесниците најчесто ги пишуваат имињата а шефовите, професорите и уживаат во тепачката со перници.

Во Шангај петта година по ред се одржува масовната тепачка со перници, а во неа се поглемо учество имаат и младите кои сакаат да се ослободат од стресот.

httpv://www.youtube.com/watch?v=YizzJR1mjSQ

httpv://www.youtube.com/watch?v=qphZJWIA8tE

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - Superbetin -

Sağlıktan Haber