Suri го прослави роденденот

20 април, 20110
Suri+Cruise+Birthday

Холивудската принцеза, Suri наполни пет години. Таа ја доби забавата од соништата. Роденденската забава се случуваше покрај базенот,  уредено во пастилни бои онака како што било посакано па Suri и нејзините другарчиња уживаа во слатките и детските коктели.

Ова не беше посебен ден само за Suri, и нејзината мајка Katie била видно возбудена.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

escort - Korsan taksi