Сузан Бојл имала само еден фраер. И тоа пред 30 години. Аман бе Сузи!!!

24 октомври, 20110
Susan Boyle

Сузан Бојл се прославила пред три години во шоуто “Britain’s Got Talent”, но и сета таа слава не и помогнала да си пронајде вистинска љубов. Сузан(50), жената со неверојатен глас, изјавила дека имала само една вистинска љубов и тоа пред 30 години.

-Долго време поминувам сама, но се уште не сум го пронашла вистинскиот. Морам да признаам дека имам добиено неколку понуди, а некои од нив се навистина згодни. Јас дури добив и неколку фотографии, но нивната содржина е премногу за мене-изјавила Сузан Бојл и признала дека многу и се допаѓа пејачот Дони Осмонд, но љубовна врска со него е невозможна, бидејќи тој е оженет.

Иако славата не и донела среќа во љубовта, таа и помогнала да се добие повеќе самодоверба. -Помалку сум срамежлива, а повеќе се дружам. Пред тоа бев многу срамежлива, и сега луѓето не можат да ми ја затворат устата, изјавила пејачката.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber

- Korsan taksi - betasus giriş