Sверка си го покажа задникот

6 април, 20110
nolth

Во текот на модната ревија заводникот од “Сексот и градот” си го покажа задникот. Крис Нолт, или попознат како Sверката, на ревијата направи нешто неочекувано. Така одејќи одеднаш му текна да си го покаже задникот.

На тоа тој вели: Не го направив тоа од револт, туку за забава. Инаку “честа” да го видат неговиот гол задник ја имаа Доналд Трамп со семејството, како и многу други од шоу бизнисот.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

escort - Korsan taksi - anlaşmalı boşanma