Светот полуде! Го застрелал соседот зошто мисли дека телепатски му ја силувал жената! :)

4 ноември, 20110
pi

Американецот кој го застрелал својот сосед со пиштол, тврди дека тоа го направил во самоодбрана, откако соседот „телепатски му се заканувал и силувал жената“.

Мајкл Селенеит обвинет е за обид за убиство на својот сосед Тони Пирс и илегално поседување на оружје, а се брани со неверојатни објаснувања.

Обвинетиот тврдел дека соседот на неколку пати телепатски му ја силувал жената. Соседот бил застрелан во грбот и е во критична состојба. Повредени му биле неколку витални органи и моментално се наоѓа во болница.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber

- Korsan taksi - betasus giriş