Светот сеуште ужива да ја гледа Шерон Стоун

1 април, 20110
gorbachev gala 4 300311

Шерон Стоун беше гостинка на осумдесетиот роденден на Михаил Горбачов, каде непрестано ги мамеше погледите кон себе. Таа изгледала одлично во бледо розовиот фустан од сатен со длабоко деколте. Иако, за да се изгледа така добро во тој материјал потребно е телото да изгледа безпрекорно, без недостатоци, сепак 53 годишната Шерон немаше никаква маана.

Горбачов, кој ја организираше својата 80-та роденденска забава, средствата собрани од продадените влезници ќе ги намени во хуманитарни цели.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

escort - Korsan taksi - anlaşmalı boşanma