Тајгер Вудс конечно умен:) Се спастри со децата на јахта:)

27 јули, 20110
tajgervuds

Тајгер Вудс се откажа на неколку дена од жените и замина на одмор со своите деца. Тој и неговите две деца одмарале на 61 метарскста јахта наречена “Solitude”.

Што се однесува на жената на јахтата, добиени се информации дека таа е само дадилка која ќе се грижи за децата и не е во никаква врска со Тајгер Вудс.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber

- Roblox Vega X Exploit