Селенa се “зачука” на насловна на Elle! Браво бе:)

27 јули, 20110
selena-gomez-elle

Селена Гомез продолжува да го полни своето портфолио, таа се појави на насловната страна за август 2011 на магазинот Elle Mexico.

Кој би рекол…Селена изгледа неверојатно на насловната страна. Во магазинот се појавија одлични фотографии од спортски до елегантни, позрели стилови и интроспективни пози.

Гомез на Elle Mexico покажа дека е на чекор од излегувањето од нејзиниот тинејџерски стил. Погледнете ги фотографиите…

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber

- Roblox Vega X Exploit