Тајната за инспирацијата на рок ѕвездите! Рeсорт Eden Rock со неверојатни 6*! ;)

4 ноември, 20110
Eden_Rock_Resort_hqroom_16

Eden Rock се наоѓа на островот Сеинт Бартелеми на Карибите и е многу поразличен од другите луксузни хотели. Овој е со шест ѕвезди, уреден со ултра луксузни ентериери и екстериери достапни стрикно само за елитата. Се е во перфектна состојба и ненадминато ниво на услуга.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

escort - Korsan taksi