Тајно се свршиле!! опааа свадба наскоро :)

23 август, 20110
and-shane-warne

-Пак би се мажела, изјавува Елизабет Харли која од минатата година е во врска со австриецот.

Ја запросил на вечера во Марбели пред околу 15 луѓе. Било многу романтично. Му скокнала во прегратка и се согласила без размислување- откри близок пријател на Елизабет Харли(46) и Шејн Варни(41). Глумицата со поранешниот австралиски играч крикет моментално се наоѓа на одмор во Шпанија. На јахта на пријател на Шон Џејмс Пакер(44) крстарат по Медитеранот.

-Заљубен е како кученце. Сигурен е дека е таа вистинската жена за него – вели Џејмс.

Елизабет и Шејн се во врска осум месеци. Заради аферата со Шејн таа се разведе после четири години брак со Арун Најара(46).

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber

- Roblox Vega X Exploit