Тајванка прави чевли и додатоци од коса

18 мај, 20110
Тајванка прави чевли и додатоци од коса

Тајванката, Tsai Shiou-ying, по професија фризерка, отиде чекор понапред и од ишишаната коса на своите клиенти, таа започна да прави разни предмети од неа, чевли, брошеви, шноли и други додатоци.

http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=Tvgm4KLSXQI

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

escort - Korsan taksi - anlaşmalı boşanma