Tалентиве сепак биле во Белград! Кај и да се, одвишок се :))

17 август, 20110
velikibrat_nemes_marijana

Немеш ги демантираше шпекулациите дека тој и Маријана се преселиле во Загреб. Тие уживаат во Белград, Маријана му готви, поминуваат убаво време заедно и не се делат еден од друг…

Тоа се глупости. Маријана и јас сеуште сме во Белград, не во Загреб. Тука ни е убаво, изјавува Никола Немешевиќ (22).

Ги негира гласините дека тој и Маријана (27) одлучиле да живеат заедно и дека веќе изнајмиле стан. Немеш вели дека засега немаат такви планови, бидејќи тие уживаат во Белград. Откако пред десетина дена таа пристигна кај Немеш, љубовниот пар не се одвојуваат еден од друг. Слушаат музика, гледаат филмови, разговараат. Одвоени се само кога Немеш има работни обврски…а за тоа време таа готви далматинска храна.

-Убаво ни е заедно. Среќна сум, но несакам за зборувам за нашата врска повеќе, бидејќи сеуште е рано. Сега ќе одиме полека, чекор по чекор. Важно е дека се сакаме, неодамна изјавила Маријана.

Иако во куќата на Големиот брат постојано зборуваа за тоа дека ќе се венчаат, Маријана вели дека сеуште не планира ништо околу тоа. Таа сеуште не е разведена од својот сопуг Иван Чврљка (32), со кој има 2 – годишна ќерка.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber

- Roblox Vega X Exploit