Не сакало маче…музиче :)

17 август, 20110
Не сакало маче…музиче :)

Ова преслатко маче навистина неможеше да се воздржи. Мачето Рики навистина даде се од себе, но сепак неможеше да одолее на тој необичен предмет кој произведува чуден звук и плус постојано му мрда пред нос.

Кога мачето Рики ќе ги слушне звуците на виолончелото, ништо друго повеќе не го интересира. Со чудење ја набљудува неговата сопственичка додека свири и колку и да се труди неможе да не ги заплетка  неговите шепи.

Сепак, гудалото е нобична и интересна изграчка за мачки.

Погледнете!

httpv://www.youtube.com/watch?v=9l3B8dRB_Pw

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber

- Roblox Vega X Exploit