Танцот на Медведев хит на Youtube

21 април, 20110
Танцот на Медведев хит на Youtube

Денсот на Медведев на хитот од деведесетите години “American Boy” инстантно стана хит на Youtube. Претставата привлече мешани реакции од Русите, со речиси 300 коментари за само неколку часа откако беше објавено видеото.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

escort - Korsan taksi - anlaşmalı boşanma