Танцот на Том Хенкс

23 јуни, 20110
Hanks+in+London+w8yLBiy1HKvl

Оскаровецот Том Хенкс знае да црта, глуми, пишува, одличен е во продукцијата и очигледно знае и да танцува.

Тој претстави малку поинаква временска прогноза. Хенкс бил гостин во шпанската утринска емисија каде ги покажува своите танчерски способности.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

escort - Korsan taksi - anlaşmalı boşanma