Таткото на принцезата од Монако, како мајка му на Немеш, си ја брани ќеркичката :)

16 јули, 20110
Prince-Albert-II-of-Monaco-In-Uniform-At-His-Wedding-To-and-Princess-Charlene-in-Monaco

Еве уште еден родител кој будно го следи своето дете, и нормално го брани од сите новинари. Станува збор за таткото на принцезата од Монако, Шарлин.

Околу оваа свадба се крена многу прашина. Најпрво се велеше дека принцезата сакала да побегне пред самата свадба, па потоа дека ова бил само формален брак кој требало да трае само пет години, дека Шарлин само треба да му обезбеди наследник, а потоа со огромната сума на пари која ќе ја добие може да оди каде што ќе посака….

Ова се дел од информациите кои излегоа во јавноста, а беа поврзани со ова кралско семејство. На ова изреагира таткото на Шарлин.

Тоа се лаги. Мојата ќерка има нормален брак. Не е вистина дека сакала да побегне, ниту дека е во брак за пари. Многу ме повредува тоа што целиот народ не застанува на нејзина страна во овие тешки моменти кога новинарите смислуваат секакви приказни. Туку и тие се надоврзауваат на тоа, изјавил таткото на Шарлин, Мајк.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - Superbetin -

Sağlıktan Haber

- Roblox Vega X Exploit