Темната и шашава страна на Фотошоп

6 ноември, 20110
weird-photoshop01

Фотошоп е навистина моќна алатка и можете со него да креирате навистина прекрасни слики  се разбира ако знаете да го користите.

Еве некои одлични фоотграфии кои иако се помалку или повеке извртени и мрачни сепак ќе ве натераат да се насмеете. Нашите фаворити се оние коишто комбинираат 2 или повеќе видови на животни.

Кои се вашите?

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber

- Korsan taksi - betasus giriş