Тепачки низ Америка поради новите Џорданки патики! :)

25 декември, 20110
Тепачки низ Америка поради новите Џорданки патики! :)

Повеќе луѓе биле уапсени во различни делови од Америка, кога пред бројните трговски центри се тепале уште од рано наутро во редиците чекајќи да ги купат новите Nike Air Џордан патики.

До турканици и тепачки дошло во трговскиот центар во Вашингтон, Атланта, Хјустон, Индијанаполис, Санн Антонио, Сиетл и други. Вљубениците во овој познат бренд и линија која ја носи името на еден од најпознатите кошаркари во историјата Мајкл Џордан, започнаа да чекаат во редиците уште рано наутро. Меѓутоа, за време на чекањето избиле караници и тепачки, па затоа морала да интервенира полицијата.

httpv://www.youtube.com/watch?v=-4S_07nQ0M0

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

escort - Korsan taksi - anlaşmalı boşanma