Тестирање на градник на трамполина

19 април, 20110
wonderbra-ultimate-strapless-hands

Познатата марка на пушап градници “Wonderbra“, во својата рекламна кампања стави трамполина во кабините во кабините на неколку продавници во Белгија, за потенцијалните клиентки да можат да ги истестираат градниците дека одлично “држат“. Видео спотот снимен во една од продавниците во Белгија, веќе стана хит на Youtube.

http://www.youtube.com/watch?v=LFzRWSDBh4U

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

escort - Korsan taksi