Tim Robbins ги загуби двајцата родители во рок од 12 дена

21 април, 20110
tim robbins

Актерот Tim Robbins моментно поминува низ најтешкиот период во животот. Тој за само 12 дена ги загуби и двајцата родители.

Најпрво починал неговиот татко, а само 12 дена подоцна починала и неговата мајка во заедничкиот дом во Мексико.

Тој за својата мајка изјавил: Таа беше жена со големо срце и љубов за секого, многу мирна а воедно и многу жива особа, со остар ум и нежен дух.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

escort - Korsan taksi