Rihanna и Beyonce снимаа дует

21 април, 20110
beyoncerihanna

Иако двете диви долго време не беа во добри односи, сепак сега ги закопаа секирите. Најновата вест е дека Rihanna и Beyonce снимале дует, кој ќе се најде на новиот четврти по ред студиски албум на Beyonce.

Причината за нивните кавги беше сегашниот сопруг на Beyonce, за кого се сметаше дека имаше мала авантура со пејачката од Барбадос.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

escort - Korsan taksi