Тинејџерки разбудете се! Џастин остана сам

7 август, 20110
r vanity fair party 4 280211

Толку од големата љубов! Џастин си остана сам. Селена не можела повеќе да го издржи притисокот од обожавателките на Џастин, но и неговото друштво.

Близок извор на Џастин изјавил дека Џастин е постојано во солзи и изговара дека ја сака Селена.

Но, таа репила да стави крај на врската. Како една од поголемите причини е друштвото на Џастин. Имено ѕвездите од шоубизнисот, со кои се дружи Џастин, како што се Крис Браун, Лил Вејн, и уште неколку. Сите тие луѓе се познати во јавноста како провалници, деликвенти, а не по својот труд во кариерата, тоа не можеше да го поднесе Селена, изјавил изворот.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber

- Roblox Vega X Exploit