Том Круз и Кејти Холмс нема да се појават на Оскар

9 јануари, 20110
Jean-Paul Aussenard

Брачниот пар Том Круз и Кејти Холмс нема да се појават на Оскар оваа година, изреволтирани по гостувањето на Ен Хетвеј во една емисија. Таа како гостинка во емисијата, го исмејувала начинот на зборување и движење на Кејти. Навредени од нејзината постапка Том и Кејти ќе го бојкотираат Оскар. Па така оваа година нивното присуство нема да биде забележано на црвениот тепих.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

escort - Korsan taksi