Том Круз и Никол Кидман во лоши односи?

19 јануари, 20110
Nicole tom

По сѐ, изгледа дека Том Круз и Никол Кидман не се во добри односи. По разводот тие воопшто се немаат видено. На последната манифестација Златен Глобус, сите присутни се дружеа и имаа видна забава. Само бившите сопружници беа оние кои не се поздравија и не си прозборија ни збор, и ја избегнуваа средбата постојано. На манифестацијата Никол беше дојдена во придружба на сопругот Кит Урбан, а Том беше дојден во придружба на својата сопруга Кејти Холмс.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

escort - Korsan taksi