Том Круз: Tатко за пример!

17 јули, 20110
katie-holmes-tom-cruise-pool-day-with-suri

Том Круз и Кејти Холмс се спуштија во базенот во Мјами со нивната ќерка Сури ова попладне.

32-годишната актерка го покажа своето тело во бикини, а Том (49) ја соблекол кошулата и заедно се забавувале со својата ќерка. Кејти и Сури му се придружиле на Том по завршувањето на нивните патувања. Тие биле во Мексико каде што го промовираше Jack & Jill со Адам Синдлер, а неколку дена подоцна била забележана во Лос Анџелес.

По завршувањето на забавата во базенот, Том од балконот на неговата хотелска соба со микрофон ги забавувал Кејти и неговата ќерка, како и случајните минувачи.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - Superbetin -

Sağlıktan Haber

- Roblox Vega X Exploit