Топ 10 најбизарни шапки некогаш направени

5 август, 20110

Секој сака да носи убава шапка на главата. Шапката не штити од сонцето но и од студот, Шапката некогаш ја носиме и само како моден додаток. Некои луѓе знаат според својот карактер да изберат шапка која навистина ќе им одоговара, но има и луѓе кои знаат малку да забегаат во изборот. Во прилог ќе ви ги покажеме 10-те најчудни шапки во светот.

 

01.Bathroom Hat

 

02. The Ashtray Hat

 

03. The Pretzel Hat

 

04.The Squid Hat

 

05.Turkey Hat

 

06. The Couch Hat

 

07. The Martini Glass Hat

 

08.The Toilet Paper Roll Hat

 

09. The Flamingo Hat

 

10. The Bug Hat

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber

- Roblox Vega X Exploit