Топ 10 најкреативни јавни клупи

30 јули, 20110

Што се не кријат клупите по парковите и автобуските станици.

Првите бакнежи, првите цигари, првите симаптии, потребно кулирање, одмарање.

Ако на сето тоа се стави доза на хумор и креативност може да биде идеална комбинација.

Погледнете

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber

- Roblox Vega X Exploit