Топ 10 најлоши фризури во Холивуд

19 јули, 20110
ejminaslovna

Познати стилисти и фризери се секојдневно ангажирани и дебело платени  од  ѕвездите на Холвуд за да направат да изгледаат беспрекорно и секогаш средено, бидејќи се е во изгледот нели? Но и тие се луѓе, прават грешки или може е некоја долгоочекувана одмазда во прашање?

10. Scarlett Johansson

9. Simon Cowell

8. Courtney Love

7. Alicia Keys

6. Kelly Osbourne

5. Mr. T

4. Britney Spears

3. Rumer Willis

2. Donald Trump

1. Amy Winehouse

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - Superbetin -

Sağlıktan Haber

- Roblox Vega X Exploit