Топ 10 најлоши восочни фигури

13 јули, 20112
vosoknaslovni

Ако некогаш ве носел патот до восочните фигури во музеите на Мадам Тисо, сте биле сведоци на перфектно изработените восочни фигури, што би се рекло, права уметност!

Но, не сите славни ѕвезди имале среќа да изгледаат дури подобро обликувани од восок.

Фотографиите подоле се како доказ за тоа:

2 comments

 • Gaga

  14 јули, 2011 at 15:41

  @Елизабета: Да имаше овде LAJK ќе добиеше најмногу 🙂

  Reply

 • Елизабета

  14 јули, 2011 at 13:57

  Сега имам појасна претсава како ке изгледа музејот на восчни фигури т.е. музеј на ВМРО. ААААХАХАХАХАХАХАХАХАХААХАХА

  Reply

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - Superbetin -

Sağlıktan Haber

- Roblox Vega X Exploit