Топ 10 најслаби славни личности

15 јули, 20110
Teri-Hatcher-66

Сите знаеме дека е ера кога сите се прегладнуват само за да бидат СЛАБИ. Нажалост некои тоа го сфатиле пресериозно и го реализираат не многу нездрави начини. Вие сами проценете дали ова изгледа како здрав и згоден изглед.

10. Teri Hatcher

Зависник од вежбање, нејзиниот изглед се должи на претерано и лудо трчање и напорни физички вежби, може е време да одмори малку.

9. Carson Daly

Премногу претера со губење на тежина, почна и не застана.

8. Kate Bosworth

Да таа е манекенка али подобро изгледаше кога беше фит. Што всушност се случува овде? Можеби љубовни маки со Орландо Блум.

7. Nicole Richie

Кога и долниот дел од костимот за капење се врти околу тебе може е време за хамбургер.

6. Mary-Kate Olson

Детето ѕвезда како возрасна презема екстремни чекори само да не личи на нејзината сестра близначка.

5. Lara Flynn Boyle

Претерано слаба заради улога. Се надевмае наредните режисери нема да бидат така захтевни.

4. Lindsay Lohan

Ноќниот и луд живот и те како е докажан како екстремна диета, еве жив доказ.

3. Christian Bale

Ова  е навистина голема жртва за улога, екстремно губење на тежината дури ризично по живот, само заради улогата во Машинист, среќа следниот карактер му беше Бетмен.

2. Eva Herzigova

 

Без коментар.

10.  Olga Sherer

Ако си познат и меѓу моделите како Скелет, тогаш дефинитвно си на прво место на листата топ 10 најслаби славни личности заслужено.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - Superbetin -

Sağlıktan Haber

- Roblox Vega X Exploit