Топ 10 најубави насмевки

16 август, 20110

Велат дека насмевката може да ни отвори безброј врати. Една насмевка и вие сте веќе паднати на колена (во денешниов прилог пред неа) , а нејзината насмевка сè повеќе ве приклештува за лицето кое зрачи позитивност. Други пак насмевката ја дефинираат како кривина која ги исправува сите работи и ги доведува на право место. Трети пак, со сигурност тврдат дека смеењето е здраво и облагородува. И тоа е точно. Би можеле да споделиме уште милион дефиниции за насмевката, но да им оставиме на овие десет жени да ви покажат која е вистинската моќ на искрената насмевка.

 

1.Ева Лонгорија

2. Робин Гивенс

3. Кајла Прат

4 . Стејси Деш

5. Бриа Мајлс

6. Ниа Лонг

7. Лорен Лондон

8. Јаја Дакоста

9. Камерон Дијаз

10. Џил Скот

 

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber

- Roblox Vega X Exploit