Топ 10 најжешки актерки за 2011

8 јули, 20110
naslovna

Оваа листа е направена од милиони луѓе ширум светот. Од година во година доживува промени, но сепак некои од актерките остануваат присутни во ова набројување неколку години по ред.

Natalie Portman
Penelope Cruz
Jamie Chung
Jennifer Lawrence
Cameron Diaz
Blake Lively
Rose Huntington
Hayley Atwell
Mila Kunis
Olivia Wilde

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber

- Korsan taksi -

https://finandearth.com/