Куќа за нов почеток

8 јули, 20110
mariashriver_ocale_jlp_05072011_625

Марија Шрајвер, наскоро поранешната сопруга на Арнолд Шварценегер, овие денови се подновува. Ккао и поголемиот дел од жените, разочарани од љубовниот живот, таа тргнала во шопинг. Потрошила 10 милиони долари и купила куќа во ексклузивниот дел на Лос Анџелес.

Иако куќата се наоѓа во близина на онаа која ја делеше со нејзиниот сопруг, таа вели дека сега планира да го започне животот одново. Со Арнолд во иднина ќе го го делат само старателството на нивните две деца.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - Superbetin -

Sağlıktan Haber

- Roblox Vega X Exploit