Топ 10 славни со омилена поза за сликање

8 август, 20111

Опкружени со милион фотоапарати на обожаватели, папараци, фото сесии, славните личности плаќаат пари за обука како да се постават најубаво пред камера, односно да позираат така да ги овековечат во нивното најубаво издание, но некои од нив забораваат да ја сменат од време на време позата.

 

10. Travis Barker

Sienna Miller

8 Hayden Panettiere

7 Tila Tequila

6 Mischa Barton

5 Taylor Swift

4  Vanessa  Hudgens

3 Victoria Beckham

2 Katy Perry

1 Rihanna

One comment

  • boro

    9 август, 2011 at 09:35

    nemam komentari prekrasni sve…

    Reply

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber

- Roblox Vega X Exploit