Топ 10 славни жени со бицепси

19 јули, 20110
saranaslovna

Многу славни пристапуваат кон ригорозни диети, рамни на изгладнување  па на болни и скапи операции за да го „подобрат “ излгедот и тоа без престан, има некои што навистина претерале и си го деформирале изгледот со разно разни операции и ботокс коктели. Сепак традиционалниот начин да си повежбаш и испотиш си е најсигурен. Некои не ги сметаат за атрактивни мускулите и бицепсите кај женскиот пол, но еве топ листа на славни жени кои сепак ги имаат. Па оценете сами…

10. Avril Lavigne

9. Evangeline Lilly

8. Cameron Diaz

7. Hilary Swank

6. Jessica Biel

5. Brooke Shields

4. Kelly Ripa

3. Madonna

2. Holly Hunter

1. Sarah Jessica Parker

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - Superbetin -

Sağlıktan Haber

- Roblox Vega X Exploit