Топ 10 светски лап топ дизајни

16 јули, 20110
naslovna lap top

Во овој свет на енормно брз раст на технологијата, комбинацијата со креативен дизајн може да биде и е вистински светски тренд.

Ова е листа од 10-те најкреативни и најпрактични решенија за лаптоп, кои одземаат здив и будат желба – „морам да ги имам“

10. Gel Frog

9. Eco Laptop

8. Droll

7. Descom

6. Compenion

5. Canvas

4. Canova Dual Screen

3. Asus Waveface Light

2. Asus Origami

1. Projection PC

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - Superbetin -

Sağlıktan Haber

- Roblox Vega X Exploit