Топ 20 успешни операции на нос

21 јули, 20111
naslovna

Операцијата на нос е доста критична работа, посебно ако се претера како кај Џексон фамилијата.

Но, може и да биде перфектна и успешна, неверојатно колку може да влијае на излгедот.

Еве 20 супер изведени операции на славни личности:

Кејт Винслет
Сара Џесика Паркер
Хали Бери
Блејк Ливли
Меган Фокс
Селма Хаек
Тајра Бенкс
Винона Рајдер
Зак Ефрон
Џенифер Конели
Кира Најтли
Кели Брук
Џенифер Лопез
Џенифер Анистон
Гвен Стефани
Кејти Холмс
Бритни Спирс
Кетрин Зета Џонс
Бијонсе
Скарлет Јохансон

One comment

  • aleksandar

    10 јануари, 2012 at 22:08

    Stanuva zbor za dobra sminka…nisto drugoo…sega ima i isklucoci se razbira…:)

    Reply

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - Superbetin -

Sağlıktan Haber

- Roblox Vega X Exploit