Топ 5 луѓе што личат на филмски креатури

5 август, 20110

Кога имагинацијата во Холивуд ќе земе замав, па ќе се уклучи перфектна шминка и напредна техника за да се создадат ликови и креатури за научно фантастични филмови, никој од создавачите не сонува дека и на толку труд во нашиот ни голем и широк свет ќе имаат реални двојници. Неверојатни 5 сличности…

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber

- Roblox Vega X Exploit