Топ 10 славни кои не стареат убаво

5 август, 20110

Холивуд си носи одредени жртви како една гламурозна средина, посебно тоа се однесува на изгледот. Но годините си го прават своето и долгата борба на ѕвездите со стареењето во одреден момент завршува…

10. Goldie Hawn

9. Clint Eastwood

8. Brendan Fraser

7. Richard Gear

6. Sophia Loren

5. Elizabeth Taylor

4. Pierce Brosnan

3. Arnold Schwarzenegger

2. Jack Nicholson


1. Brigitte Bardot

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

escort - Korsan taksi